×

OKIEM DZIECKA


Read with kids to nowy cykl na Books&Culture znajdujący się w kąciku "Okiem dziecka." Przygoda z czytaniem zawsze zaczyna się od najmniejszych lat. W końcu kiedyś każdy z nas wypowiadał pierwsze słowa, składał pierwsze literki. Pytanie jest takie: Czy to czytanie przetrwa?  Czy maluchy z zapałem będą sięgały po książki w dalszych latach? Znamy przypadki, w których niestety... nie przeszło to dalej. Z Nami to może się udać! 

Wisława Szymborska powiedziała: "Czytanie to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła." Pokażmy dzieciom już od najmniejszych lat, że tak właśnie jest, a w dobie najnowszych sprzętów elektronicznych - warto zwrócić uwagę na książki. Wskażmy im to, co dobre w życiu. W końcu nie ma nic bardziej przyjemnego niż czytanie, kreatywne zabawy...


Co miesiąc znajdziecie tutaj informacje na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając książkę dla dziecka. Poznacie odpowiedzi dlaczego ważne jest, aby pociechy czytały. Będziecie mieli nawet okazję wygrać jedną z książeczek - startujemy z tym od sierpnia! Pomysłów jest sporo, jednak bez Was nie będzie miało to prawa bytu.


Jesteś mamą, ciocią? Masz kuzyna, kuzynkę, siostrę, brata? Tu jest Twoje miejsce! Wspomnij słów kilka co lubią, w jakim są przedziale wiekowym, kto czyta: mama czy tata? Może już sami? ;)


ROK 2015:

- lipiec -

- sierpień -

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger