×

KONTAKT/WSPÓŁPRACA


Books&Culture istnieje od stycznia 2014 roku. Zaliczył on gorsze i lepsze momenty ale wciąż rozwija się w zadowalającym dla nas tempie. Nie znajdziesz tu rywalizacji, a chęć dzielenia się z innymi. Cenimy sobie m.in. konstruktywną opinię, lekkość i wolność słowa, autentyczność i przede wszystkim kontakt z czytelnikami, którzy na każdym kroku motywują do dalszego działania. Nie tak małą misję jaką chcemy realizować w tym miejscu ( i nie tylko!) jest pokazanie, zachęcenie i skłonienie ludzi do sięgania po literaturę, która z niewiadomych nam przyczyn odbierana jest jako coś żmudnego, nudnego i męczącego. Czas to zmienić, prawda? :)


Chcesz z nami współpracować?

Jeśli zainteresował Cię nasz blog w taki sposób, że jesteś skłonny podjąć z nami współpracę, to śmiało wyślij nam maila na poniższe adresy:

  • Monika – monikarozborskaa@gmail.com 
  • Paulina  - paula12contacto@gmail.comLogotyp bloga Books&Culture


Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat przeczytanej książki, coś skradło Twoje serce lub kompletnie drażni na naszej stronie, również napisz! Liczy się KAŻDE zdanie. 


WAŻNE!


Jeżeli otrzymamy książkę, której nie zamawiałyśmy to nie czujemy obowiązku recenzowania jej na naszym blogu i social media. Niezapowiedziane przesyłki odbieramy jako prezent.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger