×

WSPÓŁPRACA/KONTAKTBooks&Culture (dawniej Just Books) to blog, który istnieje już dobre trzy lata. Zaliczył on gorsze i lepsze momenty ale wciąż rozwija się w zadawalającym dla nas tempie. Books&Culture nie jest blogiem dla którego najważniejszymi wartościami jest bycie pierwszym i najlepszym pod każdym względem, ani nie bierze udziału w potocznie mówiąc "wyścigu szczurów". Bo nie tak ważne jest bycie wszędzie, robienie wszystkiego perfekcyjnie, w dodatku w hurtowych ilościach. Ważna jest jakość, precyzja, dbałość i stopień oddawania serca w tym co się robi. Każdemu zdarzają się potyczki - nawet wybitnym! Liczy się pasja. Osiąganie małych rzeczy w wielki sposób. ..

Właśnie taki jest Books&Culture - ceni sobie m.in. konstruktywną opinię, lekkość i wolność słowa, autentyczność i przede wszystkim kontakt z czytelnikami, którzy na każdym kroku motywują do dalszego działania. Nie tak małą misją jaką mamy do zrealizowania w tym miejscu jest pokazanie, zachęcenie i skłonienie ludzi do sięgania po literaturę, która z niewiadomych nam przyczyn odbierana jest jako coś żmudnego, nudnego i męczącego. Pora to zmienić, prawda? 


Chcesz z nami współpracować?


Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z wydawnictwami, księgarniami, portalami, autorami na zasadzie recenzowania i promowania książek ( również ekranizacji), objęcia patronatem danej powieści czy też zorganizowania konkursów.

Jeśli zainteresował Cię nasz blog w taki sposób, że jesteś skłonny podjąć z nami współpracę, to śmiało zapraszamy do kontaktu na oba e-maile: 

  • Paulina - paula12contacto@gmail.com
  • Monika - limone676@gmail.com

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat przeczytanej książki, coś skradło Twoje serce lub kompletnie drażni na naszej stronie, również napisz! Liczy się KAŻDE zdanie. 

OBECNE LOGO B&C

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger