×

"UWIKŁANI. POKUSA" - Laurelin Paige...każda podróż zaczyna się od małego kroku - nawet ta, której nie powinniśmy odbywać.

Alayna Withers na co dzień pracuje w klubie Sky Launch, który daje jej poczucie bezpieczeństwa. Dziewczyna mierzy wysoko. Oprócz pracy jako barmanka, która sprawia jej przyjemność, mocno pragnie zostać menadżerką klubu, który właśnie przejął nowy, nieznany jej jeszcze właściciel. Dziewczyna ma powód do dumy i świętowania, bo obroniła tytuł MBA na jednej z prestiżowych nowojorskich uczelni. 
Kiedy na jednej ze swoich zmian w pracy wznosi toast za ten właśnie sukces, zauważa wtedy z pozoru zwykłego klienta, lecz z pełną klasą. Kiedy odbiera od niego zamówienie, z bliska dostrzega jego zniewalającą z nóg posturę, której sam widok rozpala Alayne do szpiku kości. To ten typ mężczyzny, od których trzyma się bardzo, ale to bardzo z daleka. To ten rodzaj faceta, który ponownie doprowadziłby ją do tego, co miało miejsce w przeszłości. A tego przecież nie chce. Czy postanowienie wygra z pożądaniem?


- Robisz tak z każdym numerem, jaki dostajesz?
- Próbujesz sprawdzić, czy twój też wylądowałby w koszu?
Zaśmiał się.
- Być może. 
- Twojego bym nie wyrzuciła. W ogóle bym go nie wzięła.

Hudson Pierce to nowy właściciel, który zjawia się w swoim klubie nocnym. W tym samym, w którym pracuje Alayna. Kiedy kobieta staje przed nim twarzą w twarz jest zszokowana przebiegiem ostatnich wydarzeń. Atrakcyjny facet w garniaku okazuje się jej szefem. A teraz TEN szef składa jej jakże szaloną i podniecającą propozycję, której nie sposób się nie oprzeć…

Czy Alayna zgodzi się na warunki Hudsona Pierca?- A w tym udawanym związku, w jakim zakresie miałabym grać swoją rolę?
- Dobra, nie czaj się tak z tym. Pytasz oczywiście o seks. – Jego spojrzenie stało się mroczne.
- Nigdy nie płacę za seks, Alayno. Jeśli cię przelecę, to za darmo. 


Pokusa to pierwszy tom z serii Uwikłanych autorki Laurelin Paige, która historią Alayny i Hudsona pobudza i rozpala zmysły, a raczej wyobraźnię! Główna bohaterka to młoda i pełna wdzięku kobieta, odznaczająca się wysoką inteligencją. Z kolei Hudson Price to mężczyzna, który rewelacyjnie oddziela sprawy biznesowe od prywatnych. Zawsze zdobywa i otrzymuje to, co chce i pragnie. Hudson nie jest zdolny do miłości, a Alayna zbyt szybko przyzwyczaja się, dlatego śmiało można powiedzieć, że nie interesują ich poważne związki, lecz przelotne romanse.

I choć znów mamy do czynienia z utartym szablonem: on z wyższej sfery – milioner i ona – przeciętna dziewczyna, która ma na swoim koncie sporo długów to autorka zaskakuje motywem układu pojawiającym się między dwojgiem obcych osób. Ludzi z pazurem. I choć Alayna początkowo nie dopuszcza do siebie takiej opcji jak udawanie dziewczyny H. to w końcu zmuszona przez obecną sytuację życiową godzi się na jego warunki. Ma tylko udawać, a w zamian będzie mieć czyste konto. Prawda, że banalnie proste? Pełne zawirowań propozycje, nasilająca się żądza, a także nowe emocje, które nie mają prawa się narodzić. 

Laurelin Paige nie poprzestaje i nie skupia się tylko na sporej ilości scenach erotycznych. Kreuje bohaterów z paskudną i bolącą przeszłością na temat chorej obsesji na czyimś punkcie, manipulacji i chęci posiadania drugiej osoby za wszelką cenę, nie żywiąc do niej jakichkolwiek głębszych uczuć. To, co ich łączy: albo nimi zawładnie zabierając ponownie na dno, albo wyzwoli raz na zawsze. Oboje skrywają więcej tajemnic i bólu, niż są w stanie sobie wyobrazić…

Pokusa napisana jest prostym i poprawnym językiem, dzięki czemu nie sprawia trudności w czytaniu. Wciąga czytelnika do reszty, bawi i wzrusza od pierwszych stron. To piekielnie gorąca książka dla dojrzałego czytelnika lubiącego ten typ literatury. A ich szaty graficzne jedynie to potwierdzają! Czytanie tej historii było przyjemne, a H. i A. skradli moje serce. Polecam!- Zostawienie cię tego rana było najtrudniejszą, pierdoloną rzeczą, którą musiałem zrobić od długiego czasu. - Syknął.
- Nie traktuj tego powierzchownie.  

METRYCZKA:
Tytuł: Uwikłani. Pokusa. 
Tytuł oryginalny: Fixed on you
Cykl: Uwikłani
Autor: Laurelin Paige
Rok wydania: 2015
Liczba stron: 360
Wydawnictwo: Kobiece


Za wspaniale spędzony czas z tą książką, dziękuję Wydawnictwu Kobiece!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger