×

English Matters 52/2015ENGLISH MATTERS

maj/czerwiec

52/2015Co nowego w moim ulubionym czasopiśmie?Z lekkim poślizgiem dopiero dziś mam szansę i okazję zrecenzować ten oto numer. Każdy student zrozumie - długa sesja. :)
 Zatem jak to mówią, na naukę nigdy nie jet za późno! :D
Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie.


Oto co ja znalazłam:1. Jak przystało na miłośnika książek - artykuł o jednej z powieści Harlana Cobena - "Miracle Cure", przetłumaczonej na język polski jako "Klinika śmierci" (ahh te tłumaczenia... :P ). Historia skupiająca się na cudownym leku na AIDS... Ciekawa pozycja :)2. "10 Poems Everyone Should Know".

3. Obszerny artykuł na temat znanego wszystkim Queen'u. 
 

4. Tym razem w Travel podróż po Texasie! 
5. "Small Talk - Can U Handle This?" - jak prowadzić krótkie rozmówki, przykłady pytań i odpowiedzi, porady o co pytać, a co pozostawić bez komentarza.  
I wiele, wiele innych..

Mamy nadzieję, że zapoznaliście się z tym egzemplarzem, a może nawet posiadacie już najnowszy, którego okładkę zdobi Johnny Depp? :)Z czystym sercem polecamy najnowszy, wakacyjny numer. 


Podziękowania kierujemy w stronę Wydawnictwa Colorful Media. 

6 komentarzy:

  1. Mam ten kolejny numer :)
    Bardzo ciekawy i mam ochotę na więcej
    Moje-ukochane-czytadelka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już sam artykuł z okładki mnie zaciekawił, a co dopiero reszta :D Już się nie mogę doczekać, gdy poznam całość najnowszego numeru :)

      Usuń
  2. Sama strasznie chciałabym przeczytać te artykuły. Tyle dobrego czytałam o tych gazetach, że chyba już najwyższy czas w końcu sobie je kupić :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skoro już dużo słyszałaś o tych magazynach, to znak, że powinnaś jedną nabyć.. A jak już kupisz jedną, to z pewnością będziesz chciała następną :D

      Usuń
  3. A ja nie miałam jeszcze przyjemności przeczytania żadnego numeru... ;( Sklep, w których sprzedawali te magazyny u mnie w mieście właśnie zlikwidowali i muszę poszukać innego źródła.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Magazyn ten możesz kupić w: Empik, wybranych salonach prasowych Kolporter, Ruch, Inmedio i Relay.. A istnieje jeszcze opcja skorzystania ze sklepu internetowego kiosk.colorfulmedia.pl.
      Także polecam! :)

      Usuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger