×

''Miłość z jasnego nieba''- Krystyna Mirek
Dane na temat książki

Tytuł: Miłość z jasnego nieba
Autor: Krystyna Mirek
Wydawnictwo: Feeria
Liczba stron: 260
Cena: 29,90 zł

EGZEMPLARZ RECENZENCKI OD AUTORKI ;))

Opis z tyłu książki:
Daniel i Angelika to ludzie, którzy już od dawna mają w życiu jasno sprecyzowane cele i są w stanie zrobić wiele, by je osiągnąć. Teraz los zetknął ich ze sobą w sytuacji, z której tylko jedno z nich może wyjść zwycięsko. Ona chce zmusić go, by podpisał niekorzystną dla siebie umowę. On za wszelką cenę pragnie zmienić warunki tego kontraktu, a przy tym, jako niepoprawny uwodziciel, chce uczynić z niej kolejną zdobycz dla swojej ,,kolekcji''. Okoliczności zdają się nie sprzyjać porozumieniu, a tym bardziej- narodzinom uczucia. Jednak w mroźny dzień św. Walentego wiele się może wydarzyć...
PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ O SPOTKANIU DWOJGA LUDZI, KTÓRYCH POZORNIE NIC NIE JEST W STANIE POŁĄCZYĆ...

Moja opinia!!
Tym razem nie pisze streszczenia książki, a to dlatego, że sam jej opis mówi bardzo dużo. Gdybym teraz zaczęła pisać streszczenie, to zdradziłabym Wam całą fabułę, a tego robić nie chce. ;)
Dlatego też od razu przejdę do moich odczuć, po przeczytaniu tej miłosnej historii. Dotychczas mało czytałam takich typowych miłosnych opowieści. Nie lubiłam takiego gatunku książek, bo po prostu mnie nudziły i nie wnosiły w moje życie wielu nowości, bo jak wiadomo historie miłosne, są praktycznie wszędzie. Jednak ,,Miłość z jasnego nieba'' na pewno mnie nie nudziła. Autorka opowiada o kobiecie, która do tej pory liczyła się tylko z pracą. Osiągała sukcesy w swojej branży i myślała, że nigdy się nie zakocha. Podobnie zresztą jest z drugim bohaterem- Danielem, który do tej pory miał setki kobiet, ale żadnej nie kochał, były jego ,,przygodami'' na jedną noc. Nagle tych dwoje ludzi się spotyka i chodzi jedynie o podpisanie pewnego kotraktu. Jednak los chce inaczej i z biegiem czasu rodzi się między bohaterami ogromne uczucie. Zaczynają myśleć o sobie poważnie i chociaż na drodze do tej wymarzonej przyszłości napotykają parę przeszkód, to jednak ostatecznie są szczęśliwi. 
Teraz trochę rzeczy z innej półki, a mianowicie wygląd książki. Tutaj muszę bardzo pochwalić wydawnictwo, bo okładka jest naprawdę śliczna. Od razu przyciąga i czytelnik jest ciekawy, o co chodzi tak naprawdę w całej historii. Czcionka tez jest całkiem fajna dla oka, literki nie są ani za małe ani za duże. ;p Książka ma również wielu patronów medialnych, co od razu sprawia, że można się domyślić, iż pozycja jest warta przeczytania.
Co można więcej powiedzieć, książka nie jest jakąś wielką rewelacją przynajmniej dla mnie, ale bardzo fajnie się ją czytało. Jest to dla mnie fajna, miła historia miłosna na wieczory idealna do czytania. Nie jest zła, bo ją przeczytałam i ostatecznie mi się podobała. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że polecam ją przeczytać, naprawdę każdemu. ;)
CZY PRAWDZIWA MIŁOŚĆ MOŻE ZDARZYĆ SIĘ MIĘDZY LUDŹMI STOJĄCYMI PO PRZECIWNYCH STRONACH BARYKADY?
Podsumowanie!!
Ach te podsumowania ;p Co tu dużo pisać, polecam wciągnąć się w historię miłosną, która spadnie na Was z jasnego nieba. ;) Czy wam się spodoba, nie wiem, ale na pewno nie będziecie żałować przeczytania. Każdy potrzebuje czasem zatracić się w romansie. ;) Jeśli już czytaliście to piszcie w komentarzach jak Wam się podobała książka. ;) A jeśli nie czytaliście, to piszcie czy macie ochotę na ,,Miłość z jasnego nieba''. ;)
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam, a książkę oceniam na 7,5. ;*

7,5/10

Notka o autorce:
Krystyna Mirek- pisze dla kobiet i o kobietach. Jej bohaterki borykają się z przeciwnościami losu, lecz dzięki temu odkrywają w sobie siłę, by pokonać piętrzące się trudności i odnaleźć swoją własną życiową drogę i... miłość. 
Autorka mieszka w okolicach Puszczy Niepołomieckiej wraz z mężem i dziećmi. Z wykształcenia jest polonistką, przez wiele lat pracowała w szkole. Obecnie pisarstwo jest dominującym zajęciem w jej życiu zawodowym.
Bardzo dziękuję Pani Krystynie za możliwość przeczytania książki ;**

8 komentarzy:

 1. Brzmi ciekawie, ja też akurat książki o miłości czytuję rzadko ale tę bym przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam zdecydowanie ochotę na ten tytuł:) Bardzo lubię styl autorki, lekkość i niezwykły urok:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem warto sięgnąć po jakąś lekką romantyczną opowiastkę :) Może się skuszę, ale chyba zostawię sobie tę przyjemność na wakacje ;)

  http://czytanie-i-ogladanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnimi czasy mam dosyć literatury o miłości, dlatego w najbliższym czasie planuję czytać książki o nieco innej tematyce, ale może kiedyś akurat po tę sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książkę mam już za sobą i bardzo miło ja wspominam. Piękna opowieść :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam książkę od dawna na półce, a Twoja opinia przyspieszy sięgnięcie po nią ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam tą pozycję na półce już od dawna, a Twoja opinia spowodowała, że szybciej po nią sięgnę. Tym bardziej, że główna bohaterka jest moją imienniczką ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chociaż książka wydaje się być bardzo ciekawa, odpuszczę sobie. Może kiedyś, jak zacznę gustować w romansach to przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger