×

"REAL" Katy Evans - BOOK TOUR

... czyli książka, na którą warto zwrócić uwagę.


Remington zwany Tajfunem jest bokserem, który zwycięstwa i dobrą passę zawdzięcza miłości do tego sportu. W boks wkłada całe serce, co odróżnia go od przeciwników. Tłum za nim szaleje. Dodatkowo jest niezwykle przystojny i umięśniony. Gdy podczas pewnej walki w tłumie dostrzega Brook, wie że jego życie wkracza na nowe tory. Dziewczyna choć początkowo sceptycznie nastawiona, zmienia zdanie. Jednak Tajfun skrywa pewną tajemnicę, która może zaważyć na ich znajomości...

Jest skomplikowany i złożony niczym labirynt, w którym chce się zgubić. Jest moim wojownikiem i naprawdę chce walczyć, by z nim być.

Real należy do tej części literatury erotycznej, którą uwielbiam. Nie jest to banalna powieść, przepełniona nachalnym seksem, bogatymi milionerami (w ten typowy sposób jak np. Pan Grey) i tandetną historią. Remington to postać wspaniale wykreowana. Zabawny, przystojny, czuły, a także ciemny i zły. Pożądanie jakie go przepełnia jest wręcz namacalne. 

Historia potrafi emocjonalnie zaskoczyć. Co prawda niektóre wydarzenia można przewidzieć, lecz nie ma się pewności jak autorka chce zakończyć tą powieść, tym bardziej, że kolejną, już dostępną częścią jest "Mine". 

Polecam Wam historię dwójki bohaterów, którzy uczą się miłości i jej okazywania w dość ciekawy i inny sposób. Niech Real zawładnie także Waszymi sercami!


Moja ocena:
8,5/10

"Real" trafił do mnie w ramach - mojego pierwszego - Book Tour, którego organizatorem jest Literacki Świat Cyrysi oraz Wydawnictwo Papierowy Księżyc


Bardzo się cieszę, że mogłam zostać uczestniczką tej akcji. Było to dla mnie niesamowite doświadczenie. Serdecznie dziękuję Organizatorom. :)
 Ciąg dalszy przebiegu akcji możecie śledzić TUTAJ.METRYCZKA:
Autor: K. Evans
Tytuł: Real
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 401
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc

1 komentarz:

  1. Po książkę i jej kontynuację może kiedyś sięgnę, teraz nie mam na nią czasu. ;/

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na konkurs! ;)

    OdpowiedzUsuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger