×

„Jurassic World” oraz „Najdłuższa podróż” na ekranach kin sieci MultikinoJuż DZIŚ w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: kontynuację słynnego „Parku Jurajskiego” - „Jurassic World” z Chrisem Prattem („Strażnicy Galaktyki”) w roli głównej oraz ekranizację najnowszej książki autora „Pamiętnika” i „Listu w butelce” - dramat „Najdłuższa podróż”.


Czy ktoś dziś wyobraża sobie dinozaury wyglądające, brzmiące, poruszające się inaczej niż te, które zobaczyliśmy w kultowym „Jurassic Park”? To nie tylko film, to nasza wspólna pamięć, nasze wspólne doświadczenie. Ikona, blockbuster wszech czasów, legenda. Pionierskie wizualizacje zmieniły kino na zawsze. A teraz dinozaury wracają – do kin i masowej świadomości widzów na całym świecie. Witamy w Jurassic World, luksusowym resorcie, w którym goście z bliska podziwiają cud owoców danych przez naturę w czasach prehistorycznych. Jest tu mini zoo, w którym dzieci bawią się z małymi Triceratopsami, zbudowany z niezwykłym rozmachem basen, który zamieszkuje gigantyczny Mozasaurus; zdumieni i zachwyceni widzowie podglądają, jak sięga po swą ulubionę przekąskę – rekiny. Aby Jurassic World mógł wciąż prosperować na najwyższym poziomie, właściwie cały czas potrzebne są nowe atrakcje. Najnowszą jest genetycznie zmodyfikowana bestia, jakiej świat nie widział – Indominus rex. Po tym, jak pożarł rodzeństwo, potwór dorasta w odosobnieniu. Jego dzikość i inteligencja nie są znane. Kiedy wydostaje się z izolacji, nikt – ani ludzie, ani inne dinozaury – nie jest bezpieczny.

„Najdłuższa podróż” to ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa, autora: „Pamiętnika”, „Listu w butelce”, „I wciąż ją kocham” oraz „Nocy w Rodanthe”. To opowieść o miłości, przeznaczeniu, marzeniach i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. Sophia (Britt Robertson - „Kraina jutra”) kończy studia i dostaje propozycję stażu w prestiżowej nowojorskiej galerii sztuki. Luke Collins (Sean Eastwood - „Furia”) startuje w rodeo i szykuje się do bicia rekordu, od którego zależy, czy uznany zostanie za prawdziwego zawodowca. Pewnej deszczowej nocy młodzi bohaterowie są świadkami wypadku samochodowego, któremu ulega sędziwy wdowiec Ira Levinson (Alan Alda - „Aviator”). Półprzytomny mężczyzna prosi Sophię, by wyciągnęła z bagażnika tajemnicze pudełko. Po przewiezieniu Iry do szpitala, Sophia zagląda do pudełka i znajduje stare listy. Ira prosi, by mu je czytała. To doświadczenie zbliża ich do siebie, a Sophia odkrywa, że ona i Luke mają dużo wspólnego z Irą i jego żoną Ruth...

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.


Oba filmy wydają się warte uwagi. 
Wybierzecie się na któryś z nich? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger