×

NOWA ODSŁONA

MOI DRODZY !

Od 21.01.2014 r. istniejemy w blogosferze jako Just Books. Od tego momentu na blogu ukazało się 90 postów. Wyświetliliście Nas 28 373 razy, a fanpage'a lubi 1116 osób! To naprawdę imponujące. ;) Prowadzimy regularną współpracę z następującymi Wydawnictwami: Muza SA, Akurat, Amber, Feeria, Colorful Media, Sine Qua Non, Sonia Draga, Egmont Polska, Mira wydawana przez Harlequin. 

W tym czasie wiele się u Nas działo. Pierwsze wzloty i upadki.. Ale po tych wszystkich chwilach zwątpienia i rezygnacji zawsze stawałyśmy na nogi.. 
Tak jest i tym razem. Odradzamy się jak Feniks z popiołów poszerzając horyzonty Naszego bloga, dlatego też strona zmienia design i nazwę. 

Od dziś to już nie tylko książki (choć to one zawsze będą królowały). Just Books zostaje zastąpiony przez Books&Culture, co daje Nam możliwości poszerzenia swojej działalności. Oprócz recenzji książek, zapowiedzi, konkursów, wywiadów i wszystkich 'tych rzeczy', które były dotychczas, będziecie mogli znaleźć także recenzje książek dla dzieci, kącik językowy, recenzje filmów, muzyki... Ale pamiętajcie - pomimo tych wszystkich zmian - to wciąż My, Ci sami, tylko dający z siebie więcej! :)

W związku ze zmianami, wkrótce przestaniemy istnieć na fb jako Just Books, dlatego zachęcamy do polubienia Naszego nowego fanpage'a Books&Culture. 
To szersza możliwość kontaktu z Wami, dlatego zależy nam na Waszych polubieniach. Pamiętajcie, że informujemy Was tam o nowinkach blogowych, 
a także o konkursach, bo zdarza się, że konkurs organizowany jest albo na blogu, albo na fp, a czasem równocześnie w dwóch miejscach!
Zdradzę Wam, że wkrótce pojawią się owe konkursy.. a nagrodą w nich będzie m.in. książka "Szepty o wschodzie księżyca" i nowe zakładki blogowe. :D

Mamy nadzieję, że nowa, szersza perspektywa działania a także sam wygląd przypadnie Wam do gustu i w dalszym ciągu pozostaniecie z Nami.

Tymczasem zrobiłyśmy podsumowanie całego szczęścia, jakie Nam dajecie i kierujemy w Waszą stronę WIELKIE PODZIĘKOWANIA. 
Dziękujemy za wsparcie, słowa otuchy, konstruktywnej krytyki... A przede wszystkim dziękujemy za to, że jesteście! Bez Was to wszystko nie miałoby sensu. :)

W szczególności pragniemy podziękować Radosławowi z bloga Recenzje Optymisty. 
Radku, wspierasz Nas od samego początku. To fakt potwierdzony. Zamieściłeś na Naszym blogu ok. 58 komentarzy. Serdecznie dziękujemy! 
A w ramach podziękowania chcemy podarować Ci książkę i nowe, blogowe zakładki. :)

Postanowiłyśmy także obdarować zakładkami kilka innych osób, które regularnie zostawiają swój ślad, a są to: Crystal Kam, DeVi102, Lustro Rzeczywistości.
Za pomoc od strony technicznej, znoszenie naszych kaprysów i licznych pytań dziękujemy następująco: Darii Dec, Klaudii Skiedrzyńskiej i Ewelinie Pałce.

Wymienione osoby prosimy o podanie e-maili w komentarzach poniżej - tą drogą skontaktujemy się z Wami. :)

Podziękować pragniemy także Wydawnictwom, które Nam zaufały. To dzięki nim możemy się z Wami dzielić recenzjami wspaniałych książek, 
informować Was o nowościach i zapowiedziach, a także organizować konkursy z nagrodami. :D


A teraz czas brać się do roboty :D 
Zapraszamy na nowe recenzje! 

6 komentarzy:

 1. Świetny pomysł i świetne wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę taki wstyd, bo pobieżnie przeglądnąłem najnowszy post, ponieważ spieszyłem się do szkoły. Dzięki, że mnie uświadomiłaś. Boże, nawet nie wiesz, jak miło słyszeć takie słowa :) Mam nadzieję, że poszerzenie działalności skutecznie przyciągnie nowych czytelników. Szczególnie zaciekawiony jestem kącikiem językowym :)
   A tutaj mój mail:

   radoslaw.hucko@spoko.pl

   Pozdrowienia ciepluchne! :)

   Usuń
 2. Ślicznie dziękuję za wyróżnienie, bardzo to miłe :*

  Powodzenia życzę na nowej stronie, mam nadzieję, że wasi czytelnicy Was nie opuszczą :)
  Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to dziewczyny powodzenia ! :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger