×

Zapowiedź "Oddychając z trudem" - Rebecca Donovan

ŹRÓDŁO


Gorąco oczekiwany drugi tom serii pt. "Oddechy" !  


Już 14 stycznia 2015 r. zagości wśród najnowszych premier roku!


Oddychając z trudem - Rebecca DonovanSeria: Oddechy #2
Gatunek: Young Adult
Ilość stron: 544
Cena okładkowa: 39,90 zł


"Znakomicie napisana, sugestywna, inspirująca"


Powód by oddychać osobiście mnie oczarował swoją niebanalną tematyką, losami bohaterów i językiem, którym autorka Rebecca Donovan posługuje się wręcz genialnie, wywołując przy tym wiele emocji u czytelnika.  W sposób jaki zakończyła się pierwsza część nie wyobrażam sobie abym miała robić coś innego niż odliczać dni do premiery!
Opis:

Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie. Odbył się proces sądowy, w którym na szczęście nie musiała uczestniczyć. Teraz Carol nie może już zrobić jej nic złego, ale wysoką ceną za to jest utrata kontaktu z Laylą i Jackiem.


Emma wróciła do szkoły i na boisko, i stara się po prostu prowadzić zwyczajne życie nastolatki, z wierną Sarą i oddanym Evanem u boku. Nie jest to jednak łatwe – wciąż budzi się zlana potem po koszmarnych snach, a na ulicach prześladują ciekawskie spojrzenia. Gdy decyduje się zamieszkać ze swoją matką, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Tak trudno oddychać, gdy trzeba radzić sobie z tak silnymi emocjami…


 Może ktoś nie czytał pierwszej części i jednak stwierdził, że nadrobi zaległości?
Wykreślacie dni w kalendarzu do premiery?
A może kogoś nie zainteresowała ta seria? Podzielcie się jak to wygląda u was! 


Recenzja Powód by oddychać - klik -
2 komentarze:

  1. Pierwszą część mam już na półce i zamierzam przeczytać w styczniu. Liczę na to, że mnie tez zachwyci i będę miała ochotę na drugą część:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja wykreślam dni do premiery! "Powód by oddychać" okrzyknęłam u mnie najlepszą książką przeczytaną w 2014 i liczę na to, że tak samo będzie w przyszłym roku tylko, że z drugim tomem! :D Książka już zamówiona i powinna przyjść w dniu premiery, a kto wie, może i nawet kilka dni wcześniej! :D

    OdpowiedzUsuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger