×

Zadaj pytania pisarce - Katarzynie Puzyńskiej!

Witajcie! Jak już wiecie <a tym co są w plecy z newsami na Naszym blogu przypomnę :p >Ostatnio na Just Books pojawiła się zakładka "Wywiady". No i cóż, tu dużo mówić, sama nazwa mówi sama za siebie. Postanowiłam Was zaangażować w to i dzisiaj macie swoją pierwszą okazję! Pani Kasia Puzyńska zgodziła się odpowiedzieć na Wasze pytania! Mam nadzieję, że będzie sporo aktywnych osób! :)

P.S. Dziękuję koledze Optymista Recenzuje za ten pomysł !! Jesteś GENIALNY!! :DChcesz poznać nieco bliżej autorkę książki "Motylek" ? Jeśli tak, to idealny moment! Nie zwlekaj i już dziś zadaj pytania pisarce - Katarzynie Puzyńskiej!
Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki na wydziale psychologii, z powołania pisarz. Wielbicielka Skandynawii i Hiszpanii. „Motylek” to jej debiut powieściowy. Pracuje już nad kolejnymi częściami cyklu o policjantach z Lipowa.


Recenzja "Motylka" - klik -

Oficjalna strona autorki na facebooku - klik -

Blog autorki - klik-


Pytania do autorki zamieszczajcie w komentarzach. Liczba pytań nieograniczona! Czas do 12.03.2013 (do godz. 12:00). Następnie zbiorę pytania i prześlę do autorki. Później wszystko zgram w całość i zamieszczę w formie wywiadu. Informacje na bieżąca na naszym fp :)

Proszę również aby pytania się nie powtarzały, dlatego będzie mi miło jeśli zwrócicie uwagę,czy inni nie zadali już tego samego pytania. Do dzieła!! :)

Pozdrawiam,
Monika ;))

2 komentarze:

 1. Jak to jest być nauczycielką piszącą książki?
  Jak długo pisała Pani ,,Motylka''?
  Skąd pomysł na ,,Motylka'' ?
  Co sądzi Pani o bohaterach ,,Motylka''?
  Czy w ,,Motylku'' możemy doszukać się choć trochę prawdy?

  A i nie ma za co :3 Bardzo chciałbym poznać tę autorkę, dlatego też właśnie ją wytypowałem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Jaką ma Pani jeszcze pasje oprócz pisania?
  2..Czy planuje już Pani kolejną powieść?
  3. Posiada Pani swoich ulubionych pisarzy? Jeśli tak, kto to jest?

  OdpowiedzUsuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger