×

Początek września z Multikino!


Już 4 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Komedia „W nowym zwierciadle: Wakacje”, z udziałem Eda Helmsa (seria „Kac Vegas”) oraz Christiny Applegate (seria „Legenda telewizji”), opowiada o podróży, w czasie której bohaterów spotka kolejna feralna przygoda. Obraz jest reżyserskim debiutem Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych więzi, idąc w ślady ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Walley World - ulubionego parku rozrywki całej Ameryki. Co więc może pójść nie tak? W filmie wystąpili też Chris Hemsworth („Thor”) jako Stone Crandall - odnoszący sukcesy irytujący szwagier głównego bohatera, Leslie Mann („Inna kobieta”) jako żona Stone’a i siostra Rusty’ego, Beverly D’Angelo oraz Chevy Chase jako Ellen i Clark Griswoldowie z klasycznych komedii o wakacjach.
„Straight Outta Compton” film o kultowej grupie gangsta-rapu "N.W.A." FBI z powodu ostrych tekstów nazwała ich „najniebezpieczniejszą grupą świata”. Zespół powstał
w 1986 i należało do niego wielu znanych artystów takich jak Ice Cube, Dr Dre, Eazy-E czy też Dj Yella. Reżyserem filmu jest F. Gary Gray. Za scenariusz odpowiadają Jonathan Herman, Alan Wenkus, S. Leigh Savidge oraz Andrea Berloff. Film w Stanach wszedł na ekrany 14 sierpnia i już od tego czasu zarobił ponad 60 milionów dolarów, wyprzedzając ponad trzykrotnie kolejną pozycję.Z piskiem opon do kin wchodzi „Transporter: Nowa moc” - szybki i wściekły reboot kultowych przygód Franka Martina. W rolę najlepszego kuriera samochodowego świata wcielił się Ed Skrein - odkrycie Hollywood, gwiazda „Gry o tron” i nadciągającej superprodukcji Marvela „Deadpool”. Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin, otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Jego ojciec (Ray Stevenson) zostaje porwany przez groźnego rosyjskiego gangstera, który daje uprowadzonemu 12 godzin życia. Mistrz kierownicy rusza z piskiem opon z misją ratunkową. W najeżonej niebezpieczeństwami eskapadzie po drogach malowniczej Francuskiej Riwiery nie zatrzyma go żaden człowiek, ani żadna z zasad transportera!


Dodatkowo na widzów Multikina czekają projekty specjalne:
- 7 września – Multikino pokażę wystawę, która zgromadziła działa impresjonistów w Musée du Luxembourg w Paryżu, National Gallery w Londynie i Philadelphia Museum of Art.,
Czas trwania: ok 90 min.
Wystawa z polskimi napisami!
Przerwa: brak

Więcej informacji tutaj --- klik ---

- 10 września – Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej odsłaniają przedpremierowo kulisy wydarzeń, które przez wiele lat opatrzone były klauzulą milczenia.  „Karbala”  - autentyczna historia jednej z najbardziej bohaterskich polskich bitew po II wojnie światowej, przedpremierowo w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie,


Więcej informacji tutaj --- klik ---

28 sierpnia Multikino rozpoczęło sprzedaż biletów na film „Karbala”. Dramat wojenny przywracający pamięć o najnowszych polskich bohaterach, których zwycięstwo w obronie City Hall przez długi czas owiane było tajemnicą, swoją premierę będzie mieć 11 września, ale już teraz można kupić bilet na pierwsze projekcje filmu.


 - 11 września – ENEMEF: Gry Wojenne to wyjątkowy zestaw doskonałych filmów z wojną w roli głównej, w tym premiera autentycznej i mocnej "Karbali". Tej nocy widzowie poznają zatrważające historie, w których gra toczy się o życie, honor i wolność.

 W repertuarze:
- opowiadająca o ściśle tajnej operacji KARBALA - premierowo!
- oparty na historii najlepszego strzelca amerykańskiej armii SNAJPER,
- zrealizowany z rozmachem, oparty na faktach OCALONY,
- widowiskowa i niezwykle realistyczna FURIA.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano
Więcej informacji tutaj --- klik ---

„Wracamy z hitami” w Multikinie to powrót na ekrany kin największych premier ostatnich miesięcy. Akcja potrwa od 1 do 10 września i obejmie 9 filmów, w tym filmy 2D. Będzie to okazja do nadrobienia filmowych zaległości. W repertuarze znajdą się filmy 2D: „Snajper”,  „Wiek Adeline”, „Agentka”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „AntMan”, „Avengers. Czas Ultrona”, „Magic Mike XXL”, „Poltergeist”, „Carte Blanche”.

Udanych wypadów do kina życzy,
Books&Culture!

1 komentarz:

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger