×

Wygraj "Stalowe serce" - Laven Rose!Drodzy czytelnicy Books&Culture!

Na zakończenie weekendu z książką, mamy dla Was konkurs! Do wygrania książka, o której było głośno przez całe 3 dni. a mianowicie "Stalowe serce" z dedykacją od autorki Laven Rose oraz blogowe zakładki B&C! 

Przekazujcie tą informację dalej. Im więcej osób, tym lepsza zabawa. Nagrodzimy najbardziej kreatywne wypowiedzi! Aby nie przedłużać….

Regulamin:

       1.       Organizatorami konkursu jest Załoga Books&Culture (Monika, Paulina i Madzia), bloga: books-culture.blogspot.com
       2.       Sponsorem nagrody książkowej ”Stalowe serce” jest autorka Laven Rose. Przy okazji dziękujemy i pozdrawiamy!
       3.       Konkurs trwa od 7 czerwca do 12 czerwca 2015 r. do 23:59:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 czerwca o godz. 15:00. (Nie martwcie się, to nie będzie pechowy, bo nie piątek a sobota! ) 
      4.       W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zamieszkałe na terenie Polski, lub mające adres korespondencyjny w Polsce.
      5.       Aby konkurs mógł być rozstrzygnięty udział musi wziąć co najmniej 10 osób.
      6.       Jeżeli nagrodzona osoba w ciągu 3 dni nie wyśle maila zwrotnego z adresem do wysyłki, automatycznie zostanie wyłoniona kolejna osoba.
      7.       Odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co według Ciebie oznacza miłość idealnie nieidealna ?

Odpowiedzi konkursowe wraz z adresem mailowym, prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia,

Załoga Books&Culture!

11 komentarzy:

 1. nie wiem czemu, ale mi się nie wyświetla pytanie , na które mam odpowiedzieć :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia czemu, możliwe, że to było chwilowe. Teraz (przynajmniej mi) wyświetla się. :)

   Usuń
  2. Już się wyświetla :D

   Usuń
 2. Co według Ciebie oznacza miłość idealnie nieidealna ?
  Miłość idealnie nieidealna ma miejsce,gdy dwoje ludzi się kocha i akceptuje swoje wady.Mężczyzna przykładowo rozrzuca swoje koszulki,gdzie popadnie w mieszkaniu,a ona nie jest za dobrą kucharką...Jednak dla nich obu nie ma to znaczenia,ponieważ się kochają i nie mogą bez siebie żyć.Biorą całą osobę drugiego człowieka,łącznie z wadami i jego kaprysami.Akceptują to i nie widzą innego stanu rzeczy,bo dla nich nic nie jest już ważne.To jest właśnie miłość idealnie nieidealna.
  wampirek-h2o@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłość idealnie nieidealna jest wtedy,gdy kochasz kogoś całym sercem takim jaki jest-nie tylko z jego zaletami,ale również z akceptacją wad...
  Czyli jeśli pomimo wszystkich wad i przeciwności nadal się kochacie i szanujecie jest to miłość idealnie nieidealna 😍

  aabstynentka17@Interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłość idealnie nieidealna, to uczucie, gdy kocha się pomimo wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co według Ciebie oznacza miłość idealnie nieidealna ?
  Według mnie jest to miłość, która miłością nie jest. Obie strony, choć najczęściej tylko jedna, nie zdają sobie sprawy, że się nie kochają, ale nadal próbują w złudzeniu być obok siebie. Szczerze siebie nienawidzą, jak i nawet czasem dochodzi do tzw. Skoku w bok i rękoczynów. Mimo, że jedna osoba przez drugą zostaje ponizana, ta słabsza zawsze wraca. Mózg jest na tyle głupi, żeby klamliwie informował nas o tym, iż nasza miłość jest wieczna i jedyna, choc tak naprawde to tylko kolejne gowno, ktore trzeba zakonczyc. Ale niestety ta idealnie nieidealna milosc jest taka okrutna, ze choc "czlonkowie" tej milosci tak naprawde siebie nie kochaja i nietoleruja, ale oni widze wszystko w swoim jasnym swietle.

  Stanzaczytany@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Miłość idealnie nieidealna jest wtedy, gdy ty mówisz skacz, a on pyta "jak wysoko"; gdy tupiesz nóżką, on usuwa ci spod nóg ostre przedmioty, gdy boli cię głowa - schodzi ci z drogi, ale gdy masz ochotę kogoś uderzyć - ochoczo robi za worek treningowy. Natomiast ty zaciskasz zęby widząc niezakręconą pastę do zębów i koszulkę pod łóżkiem, śmiejesz się z jego nieśmiesznych żartów i bronisz go jak lwica, gdy inne próbują skupić jego uwagę. Taka miłość, choć nieidealna, idealnie sprawdza się w długotrwałym związku ;)
  lustro.rzeczywistosci@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Miłość idealnie nieidealna?
  To taka gdzie dwie osoby do siebie nie do końca pasują, ale mimo to bardzo się kochają, pragną siebie i pomimo wszystkich kłótni jakie występują w ich związku ,nie umieją bez siebie żyć, nie widzą sensu życia bez siebie. To taka miłość gdy budząc się i zasypiając myślimy o tej drugiej osoby, mimo że jest się obrażonym na tę osobę. Jest wtedy gdy serce na kazdym samotnym kroku krzyczy głośniej niż gniew imię tej drugiej osoby

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłość idealnie nieidealna. Określeniem miłości w tym zdaniu jest przymiotnik "nieidealna", a jako iż przed nim występuje przysłówek "idealnie" pokazuje on ogrom tej nieidealności. Taka miłość, choć ciężko to nazwać miłością to w moim rozumieniu miłość toksyczna. Może te określenie jest trochę na wyrost, jednak tak właśnie to rozumiem. Taka miłość bez miłości. Miłość z przyzwyczajenia. Gdzie dwoje ludzie jest ze sobą pomimo, że nie ma między nimi uczucia. Niekoniecznie musi być to przemoc czy zdrada, lecz nie jest to wykluczone. Może jedna z osób stosuje szantaż emocjonalny? Może poczucie obowiązku do bycia z tą drugą osobą? A może zwykła litość czy obawa przed samotnością? Moje rozumienie tego sformułowania nie jest zbyt pozytywne, ale cóż poradzić :)

  aleksandra.g17@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Miłość idealnie nieidealna jest w momencie gdy dwoje zakochanym są całkiem inni. Przykładem jestem ja z moim mężem :) Ja dużo mówię i buzia mi się nie zamyka, on jest raczej milczący i lubi ciszę , ja uwielbiam jeść zupy on tylko drugie danie, ja kocham rolki on rower, ja lubię leżeć na plaży on lubi chodzić po górach, ja słucham rocka on techno, ja lubię wychodzić do klubów on woli domówki i pewnie mogłabym tak wymieniać jeszcze długo :P:P Jednak najważniejsze jest aby się nie ograniczać i sobie ufać. Znajomi zawsze podają nasz związek za przykład. On niestety musi się niekiedy poświęcić i zjeść zupę a ja nie mam nic przeciwko temu aby pojechał z kolegami w góry. Raz wychodzimy na rower a raz na rolki i do każdego aspektu znaleźliśmy złoty środek :) Z miłości idealnie nieidealnej można stworzyć zdecydowanie idealny i szczęśliwy związek :)

  Pozdrawiam
  Dagmara Janik
  mail: dagmara.michalska@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger