×

Książkę "Zostań, jeśli kochasz" otrzymuje.... - WYNIKI KONKURSU!Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia. Wybór był niesamowicie trudny! Aby nie przeciągać przejdźmy od razu do wyników....

Książkę "Zostań, jeśli kochasz" + blogowe zakładki i ulotki kinowe otrzymuje.....

.

.

.

.

.

.

.EDYTA CHMURA!GRATULUJEMY! Poniżej prezentujemy zwycięską odpowiedź konkursową, która naszym zdaniem zasługiwała na takie wyróżnienie. W mojej głowie zamieszkał Mały Podstępny Strach. Choć go nie widać i nie czuć wpływa na wszystkie moje decyzje. CO BYM CHCIAŁA ZROBIĆ? -----> CO MÓWI MAŁY PODSTĘPNY STRACH?Wstać o świcie w piękny letni poranek i wybiec na bosaka wprost w pokrytą rosą trawę -----> Sąsiedzi pomyślą, że jesteś wariatką!Skoczyć na bungee -----> Uszkodzisz sobie kręgosłup albo stchórzysz w ostatnim momencie!Kupić sobie niesamowicie piękną sukienkę o przerażającej cenie, wiedząc, że i tak włożę ją tylko raz -----> Wielka mi to radość kupować tak niepraktyczne i drogie ubrania! Zgłupiałaś!Pojechać w jakieś paskudnie rozreklamowane i wiejące tandetą miejsce, jak Paryż czy Wenecja -----> Na wakacje to będziesz jeździć na emeryturze, he he. Zajrzyj lepiej do portfela i schowaj te marzenia głęboko do szafy!Mówić co najmniej raz w tygodniu najbliższym, jak bardzo ich kocham -----> Taka wylewność do ciebie nie pasuje. Któż tak robi? Tylko umierający!Jechać do prawdziwego, wielkiego zoo i cieszyć się tam jak dziecko z każdego zobaczonego zwierzaka -----> No przecież byłaś w dzieciństwie w zoo, a na zwierzaki można popatrzeć na zdjęciach…nie zmieniły się od tego czasu, pfi!Nauczyć się pływać -----> Wszyscy wyśmieją taką starą babę, która razem z przedszkolakami będzie siedziała w baseniku dla początkujących!Zapisać się na aerobik -----> Nie dasz rady! Pójdziesz raz i ci się odechce, więc po co robić zamieszanie.…itd.Strach przed wyśmianiem, biedą, chorobą, osądzaniem mojego zachowania, przed tym, że sobie nie poradzę, że nie potrafię nic zmienić…On mnie paraliżuje, zmienia plany, miesza w głowie, podejmuje decyzje w moim imieniu.Ale gdybym nie musiała na to zważać. Gdyby to, czego się boję, straciło swą siłę, bo za miesiąc i tak już mnie nie będzie. Wtedy mogłabym zrobić to wszystko, na co mam prawdziwą ochotę :) Wyszłabym ze swojej skorupki i zobaczyła, że świat stoi przede mną otworem i jest taki piękny!Można przeżyć sto lat, a tak prawdziwie nie żyć ani jednego dnia. Dlatego ten ostatni miesiąc żyłabym tylko radością :)

Prosimy o odpowiedź na maila w celu adresu do wysyłki. Jeśli w ciągu 4 dni nie dostaniemy odpowiedzi wybierzemy kolejną osobę.

Tymczasem pozostałym również dziękujemy i już niebawem zapraszamy na kolejny konkurs!

Just Books

6 komentarzy:

Witaj!

Podziel się z Nami tym co myślisz. Pozostaw swój ślad! :)

Dziękujemy,
Załoga Books&Culture

Copyright © 2016 Books&Culture , Blogger